LG PuriCare 360 Air Purifier Double Hava Temizleme Cihazı Wi-Fi AS10GDWH0

Stokta Yok
8.033,90 TL
Havale ile: 7.632,20 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • LG PuriCare™ Hava Temizleme Cihazı

  LG PuriCare 360 Air Purifier Double Hava Temizleme Cihazı, 100 metrekare alanlar için uygun performansı, 20 desibel gibi çok düşük bir ses seviyesi sayesinde hiç rahatsızlık vermeden sahip olduğu teknoloji ile iç mekan havasını arındırır ve optimum düzeyde kalmasını sağlar.

  Rahat Bir Nefes Alın

  Dünya çapında iç mekan havasının temiz olmasına duyulan gereksinim artıyor. Pencerelerin açılarak odalarda hava sirkülasyonun sağlanması ile evlerde var olan ya da dışarıdan gelen tozun etkisiz hale getirilmesi arasındaki fark gün geçtikçe daha fazla önem kazanıyor.

  Artan gereksinimlere bir yanıt olarak LG PuriCare Hava Temizleme Cihazı rahat bir nefes almanızı sağlıyor. Daha temiz bir iç mekan havasının sağlanması konusunda farklı ürünlerde yıllardır sahip olduğu uzmanlığı ile hava temizleme cihazında üstün bir performans ortaya koyan LG PuriCare sayesinde iç mekan havası tüm olumsuz etkenlerden arınıyor.

  Uzay Kaşiflerinden Esinleniyor

  LG PuriCare, evin her köşesine konumlandırılabilir. Nerede olduğu fark etmeksizin bulunduğu konumdan 360o olacak şekilde hava arıtma işlemini gerçekleştirir. NASA tarafından Boeing 747’ye uygulanan uçak fanı ile aynı teknolojiye sahip olan dişli fan kanatları hava direncini azaltarak güçlü bir performans göstermesini sağlar.

  Tescillenmiş olan Clean Booster teknolojisi sayesinde daha uzak ve geniş bir alana etki etmesine olanak tanır. Clean Booster özelliği sayesinde filtreden geçirilen temiz hava hiçbir fazla güç harcanmasına gerek kalmadan 7,5 metre mesafeye kadar iter. Ayrıca havanın itilme hızında da %24 oranında daha fazla performans sağlar.

  LG PuriCare kullanım kolaylığı sağlaması açısından da teknolojik bir donanıma sahiptir. Wi-Fi bağlantısı sayesinde mobil cihazlarla uyumlu mobil uygulaması üzerinden ev dışındayken bile kontrol sağlamaya olanak tanır. Ev içinde ise uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. İstendiği takdirde devamlı olarak otomatik modda çalıştırarak optimum hijyeni sağlar.

  Bebekli Evlerde Ekstra Hassasiyet

  LG PuriCare, H13 Hepa Filtresi ile çok güçlü bir filtreleme sağlar. Üstelik filtre Alarmı sayesinde filtrenin doluluk oranını manuel olarak kontrol etmenize gerek kalmadan uyarı vererek size bildirir. Böylelikle devamlı olarak filtre kontrol etmeye ya da dolduğunu gözden kaçırmak durumunda kalmazsınız.

  Ayrıca Plazmaster ve İyonlaştırıcı özellikleri bebekler için gereken hassasiyette hava arındırılmasını sağlar. İyonlaştırıcı özellik ile toz akarı alerjeninin %96’sını ve solunum yolu rahatsızlıklarına sebep olabilecek bazı virüslerin de ortadan kalkmasını sağladığı test edilmiş olan LG PuriCare, bebekler için çok daha hijyenik bir ortam oluşturulmasına yardımcı olur.

  Renk kodlu göstergesi sayesinde evinizde havanın hijyen derecesini de sürekli kontrol edebileceğiniz LG PruiCare Hava Arıtma Cihazı’nı dilerseniz mobil uygulama sayesinde uzaktan da yönetebilirsiniz.

Benzer Ürünler
Öne Çıkan Markalar
Güvenli Alışveriş 128 Bit & 3D Secure
Stoklu Ürünler Aynı Gün Ücretsiz Kargo
Kolay İade Sorgusuz Dönüşler
Taksitli Ödeme Banka/Kredi Kartı
Fantilatör Havalandırma ve İklimlendirme Sistemleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi (“Şirket”) tarafından yukarıda yer alan iletişim bilgilerime tanıtım, teklif, promosyon gibi her türlü doğrudan ve dolaylı pazarlama faaliyetleri kapsamında ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerimin bu amaçlarla kullanılmasını, saklanmasını ve ticari ileti gönderimi sağlanması için Şirket‘in hizmet aldığı üçüncü kişilerle paylaşılmasını kabul ediyorum.
World Axess Maximum Bonus Advantage Paraf Visa Master Card Rapid SSL Chip & Pin
©2022 Fantilatör Havalandırma ve İklimlendirme Sistemleri San. Tic. A.Ş. - Her Hakkı Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.