LG PuriCare 360 Air Purifier Single Hava Temizleme Cihazı Wi-Fi AS65GDWH0

Stokta Yok
%30
8.338,98 TL
5.846,44 TL
Havale ile: 5.554,12 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • LG PuriCare™ Hava Temizleme Cihazı

  LG PuriCare 360 Air Purifier Single Hava Temizleme Cihazı, 61 metrekare alanlar için uygun performansı, 20 desibel gibi çok düşük bir ses seviyesi sayesinde hiç rahatsızlık vermeden sahip olduğu teknoloji ile iç mekan havasını arındırır ve optimum düzeyde kalmasını sağlar.

  Daha Sağlıklı ve Daha Hijyenik

  İç mekan havasında barınabilecek toz, mikrop ve virüslerin sebebiyet verdiği sorunlar artık daha fazla dikkat gerektiren bir önceliğe sahiptir. Ortam havasının sağlıksız olmasının solunum yolları rahatsızlıklarından alerjik durumlara kadar pek çok olumsuz sonucu da olabilmektedir.

  LG PuriCare, bu sorunlara çözüm arayanlar için iç mekan havasının daha hijyenik ve daha sağlıklı olmasını sağlar. LG’nin alanında uzman tecrübesi ve sahip olduğu teknoloji sayesinde evlerde istenen optimum hijyen seviyesinin korunması mümkün olur.

  Ortam Havasında Hijyen ve Teknoloji

  LG PuriCare, NASA’nın Boeing 747’de bulunan uçak fanı teknolojisini barındırıyor. LG PruiCare’de bulunan dişli fan kanatları hava direncinin minimize edilerek çok daha güçlü bir performans sergilemesini sağlar. Bu sayede cihaz, evin hangi köşesinde konumlandırıldığı fark etmeksizin 360o açıyla havayı temizler.

  Sahip olduğu bir başka özellik olan Clean Booster ile bulunduğu yerden 7,5 metre mesafeye kadar havanın itilmesine olanak tanır. Üstelik 7,5 metre uzaklığa itilebilen hava ekstra bir çalışma moduna ihtiyaç duymaksızın %24 daha hızlı şekilde ulaşır.

  Toz, Mikrop ve Kötü Kokuya Son

  Ortam havasının bakteri, virüs, toz ve alerjenlerden büyük oranda arınmasını sağlayan Safe Plus Filtresi sayesinde solunum yolları başta olmak üzere pek çok sağlık sorununa sebebiyet veren olumsuz etkenleri ortadan kaldırır.

  H13 Hepa Filtresi sayesinde güçlü bir filtreleme sağlar. Böylece hem ev ortamındaki mevcut kokunun hem de havadaki kirletici maddelerin filtrelenmesini sağlar. Üstelik Filtre Alarmı sayesinde filtrenin dolması halinde uyarı verir.

  LG PuriCare uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Cihazın uzaktan kontrolünün yanı sıra Wi-Fi teknolojisi ile evde olmadığınız zamanlarda dahi mobil uygulaması ile aktif edebilir ya da cihazı kapatabilirsiniz.

  Akıllı sensör ve renk kodlu göstergesi ile hem kolay kullanımı hem de ortam havasının hijyen seviyesini pratik bir şekilde kontrol edebilmeyi de mümkün kılar. İstendiği takdirde otomatik modu sayesinde her an evinizin havasını optimum hijyen seviyesinde tutmanıza da yardımcı olur.

  Siz de evinizin havasını arındırmak için LG PuriCare Hava Arıtma Cihazını hemen satın alın!

Benzer Ürünler
Öne Çıkan Markalar
Güvenli Alışveriş 128 Bit & 3D Secure
Stoklu Ürünler Aynı Gün Ücretsiz Kargo
Kolay İade Sorgusuz Dönüşler
Taksitli Ödeme Banka/Kredi Kartı
Fantilatör Havalandırma ve İklimlendirme Sistemleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi (“Şirket”) tarafından yukarıda yer alan iletişim bilgilerime tanıtım, teklif, promosyon gibi her türlü doğrudan ve dolaylı pazarlama faaliyetleri kapsamında ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerimin bu amaçlarla kullanılmasını, saklanmasını ve ticari ileti gönderimi sağlanması için Şirket‘in hizmet aldığı üçüncü kişilerle paylaşılmasını kabul ediyorum.
World Axess Maximum Bonus Advantage Paraf Visa Master Card Rapid SSL Chip & Pin
©2022 Fantilatör Havalandırma ve İklimlendirme Sistemleri San. Tic. A.Ş. - Her Hakkı Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.