Sırala
Görünüm:

3'lü

4'lü

Toplam 30 ürün görüntüleniyor.

Alfa Laval Eşanjörler

Teknolojinin olanakları ile müşteri geri bildirimlerini bir araya getirerek yeni çözümler sunan Alfa Laval eşanjör ile siz de daha yüksek bir performans ile tanışacaksınız. Sağlamlık, kolay temizlenebilirlik, güvenlik ve çevre duyarlılığı gibi önemli noktalar gözetilerek üretilmiş olan eşanjörler sayesinde daha az enerji ile daha yüksek performans alınması sağlanıyor.

Neredeyse her sektörde kullanılan eşanjörler için Alfa Laval sürdürülebilirlik ilkesinden beslenerek kireç oluşumunu minimuma indiriyor ve ısı transferini maksimuma çıkarıyor. Her plakanın üzerinde 3 adet üst bölümde, 2 adet de alt bölümde olmak üzere toplam 5 noktadan destek noktası sayesinde beklenmedik bir sızdırmaya neden olacak riskler de ortadan kalkmış oluyor.

Fantilator.com’da kalite ve uygun maliyet kapsamında yer alan Alfa Laval ürünler için sizin ihtiyacınıza uygun olan plakalı eşanjör modellerini bulabilirsiniz. Her zaman titiz beklentiler içinde olan müşterilerimiz için kendi alanındaki en iyi markalarla çalışıyor ve memnun edici sonuçlar almalarını sağlıyoruz. Isının sağlıklı bir şekilde transfer edilebilmesi için gerekli olan dinamiğin en ergonomik çözümünden siz de faydalanabilirsiniz.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda farklı kapasitelerde bulabileceğiniz Alfa Laval contalı plakalı eşanjörler paslanmaz çelik plakalara sahip ve 150o ısıya kadar da dayanıklıdır. 2 yıl Alfa Laval garantisi bulunan ürünlerde teslimat süresi de 2 – 3 gün içerisindedir. Siz de daha az enerji ile daha yüksek performans elde etmek istiyorsanız hemen Alfa Laval’ı tercih edin!

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.