Sırala
Görünüm:

3'lü

4'lü

Toplam 139 ürün görüntüleniyor.

Sağlıklı ve Hijyenik

Banyonuzda da evinizdeki gibi temiz bir havanın olması için banyo fanları oldukça pratik kullanımları ile dilediğiniz ferahlığa ulaşmanıza yardımcı olur. Sürekli olarak nem, buhar ve ısıya maruz kalan banyolarda meydana gelen paslanma, küf ve çürüme gibi olumsuz durumların oluşması da banyo fanları sayesinde engellenmiş olur.

Evin diğer alanlarına göre havalandırma konusunda dezavantajı bulunan banyoların kullanım sıklığına da bağlı olarak nem ve buhar oranına göre hijyenik kalabilmesi için bir hava sirkülasyonuna (hava akımına) ihtiyaç vardır. Özellikle çeşitli solunum yolu hastalıklarına sahip olan insanların nem, ısı ve buhara bağlı olarak üreyebilecek olan bakterilerden korunması için banyo aspriratörü tek başına bir havalandırmadan çok daha yüksek performans gösterir.

Doğru Performans, Temiz Hava

Her banyonun metrekare alanına göre içindeki hava sirkülasyonunun da sıklığı ve yoğunluğu değişir. Küçük banyolar için küçük çaptaki banyo fanları yeterli bir hava akışı sağlarken daha büyük metrekare alanları için debisi (m3/h değeri) büyük olan fanları tercih etmek gerekir. Doğru ve yeterli bir fan ile banyo içindeki havanın yeterince yenilenmesi sağlanmış olur.

Fantilatör bu bakımdan geniş bir ürün gamı sunarak her banyonun ihtiyacına uygun olan fanları bulmanıza olanak tanıyor. Yalnızca fanların gücü ve çapı açısından değil Bosch banyo fanı gibi majör markalar olmak üzere her bütçeye uygun olan seçenekleri de sunuyor.

Siz de metrekare alanı doğrultusunda uygun bir banyo fanı ile en temel hijyen alanınızın havasını daha temiz tutabilirsiniz. Fantilatör’ün sunduğu seçeneklere hemen göz atın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.