Blauberg Quatro Platinum 100 Plastik Banyo Fanı 88 m3h

Stokta Var
%17
717,91 TL
596,00 TL
Havale ile: 578,12 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Blauberg Quatro Platinum 100 Plastik Banyo Fanı 88 m3h

  Blauberg Quatro Platinum 100 Plastik Banyo Fanı  tasarım ve teknolojiyi birleştiren çizgileri sayesinde banyonuzda nemden ve küften eser bırakmaz.Banyonuzun metrekare alanına uygun olacak şekilde üç farklı ölçüde yuvarlak kanal bağlantı çapı bulunur.
  5-6 metrekare banyolar için 100 mm çap ve 88 m3/h emiş gücüne sahiptir.

  Teknik Özellikler:

  • Voltaj (V)    : 230
  • Elektrik Gücü (W) : 14
  • Hava Debisi (m3/h): 88
  • Ses Seviyesi dB(A)  : 33

  Ölçüler :
  a Ölçüsü (Dıştan Dışa Panel Genişlik Ölçüsü)    : 171 mm
  a1 Ölçüsü (Dıştan Dışa Panel Yükseklik Ölçüsü)  : 151 mm
  b Ölçüsü (Montaj Vidaları Arası Mesafe) : 108 mm
  c Ölçüsü (Fanın Derinlik Ölçüsü)        : 128 mm
  d Ölçüsü (Fan Arka Boğaz Çapı)          : 100 mm
  e Ölçüsü (Ön Panel-Duvar Arası Mesafe)  : 32  mm

  Alman Mühendislik Ürünü

  Avrupa’da ve dünya çapında ürünleri ile banyo havalandırmasında domine edici bir güce sahip olan Blauberg’in Quatro Platinum 100  Plastik Banyo Fanı ürünü ile banyonuzda hem estetik hem de kalite yer alacak.
  Su buharı, kötü koku, havasızlık gibi olumsuz etkenler yüzünden banyonuzda oluşan ağır havanın temizlenmesi Quatro Platinum 100  Plastik Banyo Fanı ile mümkün.
  Yalnızca banyolar için değil WC ve depo gibi mahallerde de kullanılabilen ürün sayesinde ortam havasını arındırabilirsiniz.
  Bu sayede mahallerde nem ve küf oluşumundan kaynaklı olan sıva dökülmeleri, kötü koku, bakteri üremesi gibi olumsuz sonuçların önüne geçebilirsiniz.
  Blauberg Quatro Platinum 100  ile daha sağlıklı ve estetik bir atmosfer sağlayabilirsiniz.

  Modern Tasarımı ve Kolay Bağlantı

  Avrupa’da en çok tercih edilen banyo fanları arasında yer alan Blauberg Quatro Platinum 100  Plastik Banyo Fanı, iç mahal havalandırmasında iyi bir performans göstermesinin yanı sıra tasarımıyla da modern banyoların dekorasyonuna uyum sağlar.
  Duvar ve tavana monte edilebilen Blauberg Quatro Platinum 100 Banyo Fanı, yuvarlak kanal bağlantısı sayesinde boru ya da flexible kanallara monte edilebilir.Bu sayede de banyoda en iyi performansı sergileyebileceği noktaya konumlandırılması açısından çok daha fazla seçenek sunar.

  Banyonuz için en uygun renk ve ölçüyü seçerek siz de Blauberg Quatro Platinum 100  ile banyonuzda temiz havanın kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Öne Çıkan Markalar
Güvenli Alışveriş 128 Bit & 3D Secure
Stoklu Ürünler Aynı Gün Ücretsiz Kargo
Kolay İade Sorgusuz Dönüşler
Taksitli Ödeme Banka/Kredi Kartı
Fantilatör Havalandırma ve İklimlendirme Sistemleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi (“Şirket”) tarafından yukarıda yer alan iletişim bilgilerime tanıtım, teklif, promosyon gibi her türlü doğrudan ve dolaylı pazarlama faaliyetleri kapsamında ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerimin bu amaçlarla kullanılmasını, saklanmasını ve ticari ileti gönderimi sağlanması için Şirket‘in hizmet aldığı üçüncü kişilerle paylaşılmasını kabul ediyorum.
World Axess Maximum Bonus Advantage Paraf Visa Master Card Rapid SSL Chip & Pin
©2022 Fantilatör Havalandırma ve İklimlendirme Sistemleri San. Tic. A.Ş. - Her Hakkı Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.