GÜNKO Elegant MicroRack ELGMR25 Tümleşik Kabinet – Dikili Tip-Dış Ünitesiz

Stokta Var
650.000,00 TL
Havale ile: 650.000,00 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • GÜNKO Elegant MicroRack ELGMR25, küçük ve orta ölçekli işletmelerin, endüstriyel tesislerin, ofislerin, şube ve bayi lokasyonlarının bilgi teknolojileri ve iletişim altyapısı ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve tüm cihazlarını barındırabilmek için yapıların mimari sıkıntıları da dikkate alınarak, soğutma, enerji ve güvenlik ihtiyaçlarını tek bir yapı içinde barındıran tümleşik bir üründür. GÜNKO Elegant MicroRack ELGMR25,  herhangi özel bir odaya ihtiyaç duymaz, herhangi bir mimari yatırım yapmanıza gerek kalmaz. IT ihtiyaçları için mimari olarak herhangi bir oda ayrılamayan mekanlarda hatta gerektiği takdirde çalışma ofislerinin ortasına dahi yerleştirilebilen ideal bir çözümdür.   

  GÜNKO Elegant MicroRack ELGMR25, Mikro Veri Merkezi çözümlerinin tek bir kabin içerisinde aktif cihazlar (sunucu ve network) ve tüm altyapı ihtiyaçlarını yerleştirebilmek için üretilen temel seviye ürünüdür.

  GÜNKO Elegant MicroRack ELGMR25, enerji yedekliliğinde N veya 2N kapasiteler sunmak ile birlikte soğutma ihtiyacını karşılayabilmek için kabin içine yerleştirilen 2500 Watt Inrack Tip Paket Klima ile teçhiz edilmektedir. Bu klimalar yılın her döneminde, her mevsimde ve günün her saatinde (7/24) kesintisiz çalışmak üzere dizayn edilip üretilen tek amacı bilgi iletişim sistemlerinin iklimlendirmesi olan özel cihazlardır.

  GÜNKO Elegant MicroRack ELGMR25, ile bir sistem odası içeriğinde olması gereken hassas soğutma, elektrik dağıtım paneli, otomatik transfer sistemi, ortam izleme ve güvenlik altyapısı, izlenebilir ve yönetilebilir kesintisiz enerji dağıtımı, NOVEC1230 veya FM200 yangın algılama ve söndürme sistemi ve her tipte basit ve akıllı PDU’lar gibi tüm ihtiyaçlar bütünleşik tek bir kabin içerisinde olacak şekilde yapılandırılmıştır.

  günko elgmr25.png (179 KB)

Öne Çıkan Markalar
Güvenli Alışveriş 128 Bit & 3D Secure
Stoklu Ürünler Aynı Gün Ücretsiz Kargo
Kolay İade Sorgusuz Dönüşler
Taksitli Ödeme Banka/Kredi Kartı
Fantilatör Havalandırma ve İklimlendirme Sistemleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi (“Şirket”) tarafından yukarıda yer alan iletişim bilgilerime tanıtım, teklif, promosyon gibi her türlü doğrudan ve dolaylı pazarlama faaliyetleri kapsamında ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerimin bu amaçlarla kullanılmasını, saklanmasını ve ticari ileti gönderimi sağlanması için Şirket‘in hizmet aldığı üçüncü kişilerle paylaşılmasını kabul ediyorum.
World Axess Maximum Bonus Advantage Paraf Visa Master Card Rapid SSL Chip & Pin
©2022 Fantilatör Havalandırma ve İklimlendirme Sistemleri San. Tic. A.Ş. - Her Hakkı Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.