GÜNKO Elegant MicroRack 16U Klimalı Bina İçi Duvar Tipi Tümleşik Kabinet

Stokta Var
210.000,00 TL
Havale ile: 210.000,00 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Elegant MicroRack, içerisine her türlü 19” cihaz yerleşimleri için 12U, 16U ve 20U boş alan sağlayan, 250 kg yük taşıma kapasitesinde, IP54 koruma sınıfında ve çok bükümlü modüler çelik yapılı tek bir kabinetten oluşur.

   Elegant MicroRack, soğutma ihtiyacını karşılayabilmek için kabinet içine yerleştirilen 500, 750 ve 1100 Watt On/Off Kompresörlü Paket Klima ile teçhiz edilmektedir. Bu klimalar 7/24 kesintisiz çalışmak üzere dizayn edilip üretilen ve tek amacı bilgi iletişim sistemlerinin iklimlendirmesi olan özel cihazlardır.

  Günümüz binalarında, iletişim amaçlı e-posta, internet ve telefon altyapıları; güvenlik amaçlı yangın algılama, kamera, izleme ve geçiş sistemleri; dahili televizyon, müzik, anons, çağrı yayınları gibi zayıf akım sınıfında elektronik altyapılar bulunmaktadır. Bu altyapılar için kullanılan elektronik cihazların katlarda güvenli şekilde barındırılması için küçük dağıtım kabinetleri kullanılmaktadır.

  Bu tip küçük dağıtım kabinetlerinde sıklıkla kullanılan yeni nesil network ürünleri, veri dağıtımı ile birlikte kamera, kartlı geçiş, ağ dağıtıcısı gibi elektronik cihazların enerji beslemesini de sağladığından (POE) dolayı yüksek miktarda ısı açığa çıkarmaktadır. Bu atık ısı kabinet içerisindeki cihazların zarar görmesine ve çalışmasının durmasına sebep olmaktadır. Bu ısının bir şekilde kabinet dışına atılması veya bir soğutucu vasıtası ile bertaraf edilmesi gerekmektedir. 

  ELGMR05.png (181 KB)

Öne Çıkan Markalar
Güvenli Alışveriş 128 Bit & 3D Secure
Stoklu Ürünler Aynı Gün Ücretsiz Kargo
Kolay İade Sorgusuz Dönüşler
Taksitli Ödeme Banka/Kredi Kartı
Fantilatör Havalandırma ve İklimlendirme Sistemleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi (“Şirket”) tarafından yukarıda yer alan iletişim bilgilerime tanıtım, teklif, promosyon gibi her türlü doğrudan ve dolaylı pazarlama faaliyetleri kapsamında ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerimin bu amaçlarla kullanılmasını, saklanmasını ve ticari ileti gönderimi sağlanması için Şirket‘in hizmet aldığı üçüncü kişilerle paylaşılmasını kabul ediyorum.
World Axess Maximum Bonus Advantage Paraf Visa Master Card Rapid SSL Chip & Pin
©2022 Fantilatör Havalandırma ve İklimlendirme Sistemleri San. Tic. A.Ş. - Her Hakkı Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.