Kargo ve Teslimat
 • Kargo ve Teslimat

  1- fantilator.com ‘dan vermiş olduğum sipariş ne zaman kargoya verilir?

  Fantilator.com ‘dan sipariş etmiş olduğunuz ürünler çoğunlukla aynı gün kargoya verilmektedir. Hafta içi saat 15:00’dan sonra sipariş edilen ürünlerin kargoya verilme işlemi ertesi güne kalabilmektedir. Hafta sonu verilen siparişler Pazartesi en geç Salı günü kargoya verilmektedir. Stoklarımızdaki anlık değişimlerden veya tedarikçi firmalardan temin edilen ürünler için bu süre nadiren değişiklik gösterebilmektedir. Böyle bir durumda müşterimizle en kısa süre içinde iletişime geçiyoruz.

  2- Siparişim kaç günde elime ulaşır?

   Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi, bulunduğunuz il ve ilçeye göre siparişiniz kargoya verildikten sonra 1-3 iş günü içerisinde ürünlerinizi size ulaştıracaktır. 

  3- Siparişlerim için kargo ücreti ödüyor muyum?

  Sitemizde yer alan tüm ürünlerimizin fiyatları kargo dahil fiyatlar olup hiçbir şekilde kargo ücreti ödemiyorsunuz.

  4- Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz?

  Türkiye genelinde anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo’dur. Gönderimi yapacak kargo firmasını, ürüne ve sevk edilecek şehre göre karar vermekteyiz.

  5-Sipariş etmiş olduğum ürün hasarlı çıkarsa ne yapmalıyım?  

  Ürününüz hasarlı ise teslim almayınız. Kargoyu size ulaştıran personele Hasar Tespit Tutanağı tutturmayı unutmayınız. Kullanılamayacak durumda size ulaşan ürünler için değişim talebiniz tarafımıza ulaşınca, e-posta ile bilgilendirme gönderilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.