Fantilatör Prime Door PRM DR 180 cm Elektrikli Isıtıcılı Hava Perdesi-15 kw

Paragraf metniniz (10).png (120 KB)
Stokta Var
44.326,33 TL
Havale ile: 42.110,02 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Fantilatör Prime Door PRM DR 80 cm Elektrikli Isıtıcılı Hava Perdesi-3 kw

  PRIME DOOR hava perdeleri, etkin tasarım metotlarının kullanılması ve yenilikçi ürün tasarımının getirdiği avantaj sayesinde 17 cm gibi ince bir cihaz yüksekliğine ve etkileyici bir tasarıma sahiptir. PRIME DOOR serisi hava perdesinin emiş menfezi, ürünün modern tasarımı ile cihazın üst kısmında konumlandırılmıştır.

  Ayarlanabilir üfleme menfezi, oluşan hava bariyerinin ihtiyaç duyulması halinde daha hassas bir açı ile yönlendirilmesini sağlamaktadır. Ürünün içerisinde kullanılan 140 mm çapındaki çapraz akışlı (cross flow) fan, yüksek hava debisi ve 5 metreye ulaşan yüksek üfleme mesafesi (montaj yüksekliği) kabiliyetini beraberinde getirmektedir. Üstün tasarımı ile sökülebilir emiş menfezi, kolay temizlik ve bakım imkânı sağlamaktadır.

  PRIME DOOR hava perdelerinin her bir komponenti yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Sac gövdesi elektrostatik toz boyama prosesi ile boyanan PRIME serisinin korozyona ve ısıya karşı dayanımı en yüksek seviyededir. PRIME DOOR hava perdeleri uzun ömürlü malzeme ve mekanik özellikleri ile sağlam bir yapıya sahiptir. İç mekanlarınızın uzun yıllar boyunca hem işlevsel hem de görsel olarak tamamlayıcı unsuru olarak kalacaktır. Yüksek sıcaklığa dayanaklı termoplastik malzemeden imal edilmiş olan çapraz akışlı (cross flow) fan, yüksek mukavemete ve ısıya dayanıklı bir yapıya sahiptir. 140 mm çapındaki fani tahrik eden motorların, 6 kademeli AC motor ve enerji verimli oransal EC motor alternatifleri bulunmaktadır.

   PRIME DOOR Hava Perdelerinin 6 kademeli AC motor ve enerji verimli oransal EC motor alternatifleri bulunmaktadır. Tercih edilen model ve kontrol kumandası opsiyonuna göre 6 fan hızına ve 3 elektrikli ısıtıcı kademesine sahiptir. Mekanik veya Dijital Termostatlı kumanda seçenekleri mevcuttur. Dijital Termostatlı kumanda üzerinden tayin edilen otomatik alışma seçenekleri hava perdesinin ihtiyaca uygun çalışmasını sağlayarak cihazın enerji verimliliğini artırır. Özellikle EC motor opsiyonu ile yeni nesil enerji verimli motorların %0 - %100 aralığında hız seçenekleri sunması, ihtiyaç kontrolünün daha verimli yönetilmesine yardımcı olur.

  Ürün detaylarınn yer aldığı kataloğa aşşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

  primespread.pdf (19.12 MB)

  Teknik bilgiler;

  Cihaz Uzunluğu: 1876 mm

  Cihaz Yüksekliği: 173 mm

  Cihaz Derinliği: 467 mm

  Takılabilir Kapı Genişliği: 180 cm

  Takılabilir Kapı Yüksekliği: 5 m

  Hava Debisi: 4750 m3h

  Isıtıcı Kapasitesi: 15 kW

  Motor Gücü: 0,58 kW

  Çalışma Akımı: 23A

  Güç Kaynağı: 400V/3 Ph/50 Hz

  Ses seviyesi: 45-62 dB

  Cihaz ölçüleri: 1876 mm

  Cihaz ağırlığı: 42 kg

Öne Çıkan Markalar
Güvenli Alışveriş 128 Bit & 3D Secure
Stoklu Ürünler Aynı Gün Ücretsiz Kargo
Kolay İade Sorgusuz Dönüşler
Taksitli Ödeme Banka/Kredi Kartı
Fantilatör Havalandırma ve İklimlendirme Sistemleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi (“Şirket”) tarafından yukarıda yer alan iletişim bilgilerime tanıtım, teklif, promosyon gibi her türlü doğrudan ve dolaylı pazarlama faaliyetleri kapsamında ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerimin bu amaçlarla kullanılmasını, saklanmasını ve ticari ileti gönderimi sağlanması için Şirket‘in hizmet aldığı üçüncü kişilerle paylaşılmasını kabul ediyorum.
World Axess Maximum Bonus Advantage Paraf Visa Master Card Rapid SSL Chip & Pin
©2022 Fantilatör Havalandırma ve İklimlendirme Sistemleri San. Tic. A.Ş. - Her Hakkı Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.